O Nas

JG ENERGY.PL Sp z o.o.

20 lat doświadczeń w branży rozwiązań informatycznych indywidualnie opracowywanych  na potrzeby przedsiębiorstw sektora energetycznego.

Wiedza połączona z pasją z zakresu elektroniki, energetyki, programowania, dodatkowo doświadczenie w badaniu potrzeb biznesowych pozwoliło na stworzenie unikalnego projektu bazującego na konsolidacji i synergii wspomnianych doświadczeń.

Efektem jest wizja osiągania rozwiązań pozwalających na osiągnięcie przewagi konkurencyjnej, przez inwestowanie w najnowsze technologie, które pozwalają na:

  • zdalne zarządzanie infrastrukturą podłączoną do sieci energetycznej i internetowej Internet of Things – IoT
  • biling konsumencki w Cloud na potrzeby własnych rozliczeń np. wynajem pomieszczeń i obciążanie najemcy kosztem zużytej energii
  • optymalizacja zużycia energii na podstawie kalendarzy i zarządzania automatycznego urządzeniami elektrycznymi
  • projekty softwarowe na zamówienie

W zakresie projektów informatycznych dostarczamy specjalistyczne zasoby ludzkie lub usługi rozliczane T&M – time of materials na potrzeby realizacji projektów.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Konsulting z zakresu wyboru nowych technologii energooszczędnych. Zarządzanie zużyciem energii elektrycznej. Optymalizacja za pomocą narzędzi informatycznych. Kolekcja danych i analityka w bilingu konsumenckim